Ve školce EDIN se těšíme na jaro


Tento týden jsme se v naší školce začali pomalu připravovat na nadcházející roční období-jaro. Všichni se už jara nemůžeme dočkat, a tak jsem si v pondělí povídali o tom, jaké změny nám jaro přinese. V centru Pohyb a kostky jsme si zahráli jarní pohybovou hru Kytičky a v centru Manipulace a hry jsme z PET víček stavěli barevné kytičky, které nám hned vykouzlili úsměv na tvářích. V úterý jsme si povídali o změně v oblékání a v počasí. V centru Knihy a písmena jsme hledali a snažili se spočítat co nejvíce květinek, v centru Hudba jsme si zazpívali novou písničku a za pomocí hudebních nástrojů jsme se jí snažili různě měnit rytmus. Ve středu jsme si povídali o jarních barvách a v centru Ateliér jsme vytvořili tulipány, kterými jsme potom rozzářili naši třídu. Ve čtvrtek jsem si pak celé téma opakovali, seznámili jsme se s jarními květinami a ukazovali si je na obrázcích. V centru Manipulace a hry jsme procvičili naši motoriku na různých skládačkách a dřevěných „provlékačkách” a v centru Voda a písek si v písku vytvořili překrásné jarní květiny. Týden ve znamení přicházejícího jara jsme si hezky užili a těšíme se až k nám jaro opravdu dorazí :-).

Autor: paní učitelka Denisa MŠ